Cancellation and Refund

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünler fatura tarihinden itibaren ilk 7 (Yedi) gün içerisinde, koliden/ambalajından arızalı çıkmış ise, ayıplı/arızalı ürün ise iade ve değişim hakkı doğmaktadır. Arızalı ürünü yazılı olarak info@bkscam.com e-mail adresine bildirip veya 0312 395 0 495 nolu telefondan arayıp bildirerek fatura tarihinden itibaren 7 (Yedi) gün içerisinde iade edebilirsiniz veya değiştirme talep edebilirsiniz.
Bu şartlara uymayan, bildirimi yapılmayan ve süreyi aşan durumlarda iade veya değişim kesinlikle kabul edilmemektedir.
İadesi veya değişimi yapılacak ürün 2 nüsha orjinal faturası, şayet ticari işletmeye fatura edilmiş ise kesilecek olan iade faturası iade edilecek ürünlerle birlikte gönderilmek zorundadır. Faturası 2 nüshasıyla birlikte gönderilemeyen ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır.
İadesi veya değişimi yapılacak ürünlerin orijinal ambalajında ve eksiksiz olarak gönderilmesi zorunludur. Koli içerisinden malzemesi eksilmiş, orijinal ambalajı hasar görmüş ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmeyecektir(sevkiyat esnasında oluşmuş bir hata var ise ve iade bu sebeple oluşuyorsa tutanak ve resim alınmalı ve bu da ürünle birlikte gönderilmelidir)
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış- ambalajı değiştirilmiş) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İadesi yapılacak veya değişimi istenen ürünler kargo firması ile gönderimi yapılacaksa MÜŞTERİDEN-BKS’ye ve değişen ürünün BKS’den MÜŞTERİYE ULAŞIM bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır.
Yukarıda belirtilen hususları göz önünde bulundurularak ürün iadesi veya değişimi yapabilirsiniz. Bu şartlara uymayan, bildirim yapılmadan gönderilen iade ürünler kesinlikle işleme alınmamaktadır.SİPARİŞ İPTALİ

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri kargoya verilmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda Adınız, Soyadınız ile sipariş numaranızı info@bkscam.com eposta adresine mail atmanız ve 0312 395 0 495 no'lu telefonumuzdan ilgili birime bildirmeniz yeterli olacaktır.
Satın almış olduğunuz ürünün bedelini hangi ödeme tipi seçimine göre yaptıysanız, aynı ödeme tipinde tarafınıza iade edilecektir. Kredi kartlı satışlarda iade edilen rakamın kartınıza iadesi 5 (Beş) iş günü içerisinde yapılabilmektedir.
Yukarıda belirtilen hususlar dahilinde sipariş iptali yapabilirsiniz.